Hakkımızda

Biz Kimiz?

Soft Air, mühendislik çalışmalarımız sonucunda ürettiğimiz "Antiviral Ortam ve Hava Temizleme Cihazı" mızın tescilli markasıdır. Virüsleri ve bakterileri yok etmek amacıyla üretilmiştir. Soft Air, mikrobik oluşumlardan arındırılmış temiz hava sağlayıcısıdır. Fikrî ve sınaî hakları alınmıştır.

Soft Air, bir Ada Demirhan Mühendislik markasıdır.

Yüksek Teknoloji

Soft Air bilgi birikimi ve teknoloji düzeyiyle kendi dezenfeksiyon yöntemini kullanmaktadır.

Kullanım Kolaylığı

Karmaşık kontroller içermeyen, sade, anlaşılır bir arayüzü vardır.

Ürün Çeşitliliği

Her ortama adapte olabilen, farklı müşteri ihtiyaçlarına özelleştirilmiş seçenekler...

Montaj Kolaylığı

Hızlı monte edilebilirlik odağıyla geliştirilen ürünümüz değerli vaktinizden çalmaz.

Güvenirlik

Soft Air'i siz açık unutsanız dahi o unutmaz :). Ekstra güvenlik katmanları içerir.

20

YILLIK DENEYİM

15

MÜŞTERİ

400

TESLİM EDİLEN ÜRÜN

80.000

M^3 TEMİZLENEN HAVA

MÜŞTERİLERİMİZ SOFTAIR HAKKINDA NELER SÖYLÜYOR

Müşterilerimizin sağlığı ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz. Bu çabalarımıza müşterilerimizden gelen bazı dönütler şu şekilde:

"Şehrin Misafirhanesi olarak şehrimizin ailelerini steril ve hijyen bi ortamda ağırlamaya devam ettiğimiz günlerde hava dezenfeksiyonunu sağlamakta gösterdiğiniz destekler için teşekkür ederiz Soft Air.Keşfini yapanın ellerine sağlık.Harika bir havanız var😎❤️"

Yunus Karasu
İşletme Sahibi - Beylik Kebap

"Değişen alışkanlıklarımıza ve yeni normale uygun olarak aldığımız önlemler ile otelimiz artık daha güvenli. Lobi, Resepsiyon, Kafe ve Odalarımızda ortamdaki havayı dezenfekte eden Antiviral Ortam Dezenfektasyon Cihazı SOFT AIR kullanıyoruz."

Mehmet Yüce
İşletme Sahibi - Roof264 Hotel

"Yepyeni bir teknoloji, tescilli bir ürün... Soft Air ile ofisimde çok daha rahat çalışıyorum. Ortamın havası ozonla çok daha taze. Ayrıca haşere de kalmadı. Portatif modeliyle her odada dezenfektasyon yapıyoruz."

Baki Demir
Kurucu Ortak - Markatek

"Şirketimizin ofis ve üretim tesislerinde kullanıyoruz. Ürettiğimiz LED ürünler aydınlatma sektöründe ne denli kaliteli ise Soft Air de kendi sektöründe o denli kaliteli ve güvenilir. Sakarya'da üretilmesi artı bir değer."

Serkan Dededağlılar
Genel Müdür - İDES LED

KARARSIZ MI KALDINIZ?

Soft Air çözümlerinin ihtiyacınıza uygun olup olmadığından ya da sizin için uygulanabilir olup olmadığından emin değilseniz gelin bu kararsızlığınızı çözelim. Her ihtiyacınıza ve her ortama uygun Soft Air çözümlerimiz ile size en uygun ürün birlikte seçelim.

BİZE ULAŞIN